Systemy do dokumentacji żeli UVIdoc-HD6
Treść:
1
Numer produktu:
4667667
Informacje dot. produktu "Systemy do dokumentacji żeli UVIdoc-HD6"
Niezależny od komputera system dokumentacji żelowej z kompaktową ciemnią wykonaną z metalu
- Duży, dobrze czytelny wyświetlacz dotykowy (12,2")
- Wysokiej rozdzielczości kamera naukowa z 6-krotnym zoomem z napędem silnikowym
- Wysoka jakość zapisu (6 MP, 16 bitów)
- Zautomatyzowane nagrywanie obrazu
- Ciemnia, trzypołożeniowe koło z filtrami, oświetlenie awaryjne LED, zintegrowany stół UV (20x20 cm) z pełnym wysuwem i automatycznym wyłącznikiem bezpieczeństwa
- Port USB do przesyłania danych
- Darmowe oprogramowanie analityczne
| Specyfikacja | |
| Rozdzielczość: | 6 megapikseli |
| Rozszerzona rozdzielczość: | 10 megapikseli |
| Obiektyw: | 6-krotny zoom |
| Głębokość sensora: | 16 bit |
| Skala szarości: | 65535 |
| Rozpiętość tonalna: | 4.0 OD |
| Długość fali transiluminatora: | 312 nm |
| Rozmiar transiluminatora: | 200 x 200 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 380 x 475 x 785 mm |
| Ciężar: | 33 kg |
| Ciężar: | 33 kg |
|---|---|
| Długość fali: | 312 nm |
| Field of view: | 200 x 200 mm |
| Głębokość: | 475 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 6 MP |
| Lens: | 6 x Zoom |
| Numer artykułu producenta: | 1641 2602 1 |
| Szerokość: | 380 mm |
| Typ: | UVIdoc-HD6 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 380 x 475 x 785 mm |
| Wysokość: | 785 mm |