Systemy chłodzące Icecatch® wykonane z EPS
Treść:
1
Numer produktu:
9695020
Informacje dot. produktu "Systemy chłodzące Icecatch® wykonane z EPS"
Rozwiązanie systemowe stanowiące połączenie pojemnika EPS i wkładu chłodzącego Icecatch®-Solid Insulated (Nr kat. 9 695 007). Doskonałe rozwiązanie, pozwalające na transport w temperaturze od 2 °C do 8 °C.
System ten pozwala na uniknięcie potrzeby łączenia z innymi rozwiązaniami chłodzącymi. Dokładnie opisana instrukcja ułatwia proces pakowania i wyklucza błędne postępowanie.
System ten pozwala na uniknięcie potrzeby łączenia z innymi rozwiązaniami chłodzącymi. Dokładnie opisana instrukcja ułatwia proces pakowania i wyklucza błędne postępowanie.
- Łatwe użytkowanie, brak efektu topnienia i potrzeby użycia dodatkowego materiału izolacyjnego
- System modularny, zapewniający stabilność temperatury w czasie transportu
- Sprawdzony system złożony z pojemnika EPS i elementu chłodzącego zachowującego temperaturę od 2°C do 8°C
- Natychmiastowa gotowość do użycia
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| Słowo sygnałowe | Achtung |
| H-Satz | H302, EUH018 |
| P-Satz | P210, P233, P243, P403+P235 |
| Głębokość: | 390 mm |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 230 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | EPS |
| Numer artykułu producenta: | 19-06007 |
| Pojemność nominalna: | 22 l |
| Szerokość: | 670 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 550 mm |
| UNSPSC: | 41103022 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 670 x 390 x 385 mm |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 550 x 230 x 175 mm |
| Wysokość: | 385 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 175 mm |