System ultra czystej wody OmniaPure xstouch
Treść:
1
Numer produktu:
4686068
Informacje dot. produktu "System ultra czystej wody OmniaPure xstouch"
Do ultra czystej wody typu I.
Ultra czysta woda najwyższej jakości do zastosowań analitycznych i life science w laboratorium. Ze standardową jednostką sterującą i monitorującą OptiFilltouch naczynia laboratoryjne mogą być napełniane wygodnie i precyzyjnie. Funkcja recyrkulacji zapobiega powstawaniu biofilmów.
OmniaPure xstouch UV-TOC: Analiza ultraśladowa, ICP-MS, HPLC, analiza OWO
OmniaPure xstouch UV-TOC/UF: Analiza molekularna i mikrobiologiczna, pożywki do hodowli komórkowych
Zakres dostawy: System ultra czystej wody, wkład do uzdatniania wstępnego, wkład do ultra czystej wody, sterylna kapsułka filtracyjna (0,2 µm)
Ultra czysta woda najwyższej jakości do zastosowań analitycznych i life science w laboratorium. Ze standardową jednostką sterującą i monitorującą OptiFilltouch naczynia laboratoryjne mogą być napełniane wygodnie i precyzyjnie. Funkcja recyrkulacji zapobiega powstawaniu biofilmów.
- Kompaktowa konstrukcja
- Może być używany z wodą dejonizowaną
- Dozownik obracany do 170°
- Cyfrowa jednostka sterująca i monitorująca OptiFilltouch z kolorowym wyświetlaczem dotykowym
- Monitorowanie OWO w czasie rzeczywistym
- Regulowane wartości graniczne dla przewodności i OWO
- Innowacyjne monitorowanie i wyświetlanie pojemności wkładu
- Indywidualnie regulowana objętość poboru
- Stałe przechowywanie danych wszystkich parametrów jakościowych
- Dostęp na hasło i pamięć błędów
- 3 języki do wyboru: DE, EN, FR
- Interfejs RS232 i USB
- Czujnik wycieku
- Zintegrowany reduktor ciśnienia
- Automatyczna regulacja napięcia
- Możliwość obsługi w rękawicach laboratoryjnych
OmniaPure xstouch UV-TOC: Analiza ultraśladowa, ICP-MS, HPLC, analiza OWO
OmniaPure xstouch UV-TOC/UF: Analiza molekularna i mikrobiologiczna, pożywki do hodowli komórkowych
| Wydajność ultraczystej wody: | Do 2 l/min |
| Objętość dozowania: | 0.05 ... 25 l |
| Rezystywność w temperaturze 25 °C: | 18,2 MΩ x cm |
| Przewodność w temperaturze 25 °C: | 0,055 µS/cm |
| Bakterie (z filtrem): | 0,01 CFU/ml |
| Cząsteczki (z filtrem): | 1/ml |
| RNaza (z modułem UF): | 1 pg/ml |
| DNaza (z modułem UF): | 5 pg/ml |
| Proteazy (z modułem UF): | 0,15 µg/l |
| Przewodność wody zasilającej w temperaturze 25 °C: | 100 µS/cm |
| Wymiary z dozownikiem OptiFilltouch (szer. x gł. x wys.): | 240 x 435 x 530 mm |
| Ciężar z dozownikiem OptiFilltouch: | 14 kg |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50 ... 60 Hz |
| Ciężar: | 14 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 1 ... 6 bar |
| Głębokość: | 435 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 1 bar |
| Numer artykułu producenta: | 18100004 |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩ-cm |
| Rodzaj wody produktu: | Typ I |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 240 mm |
| Typ: | OmniaPure xs﹤i﹥﹤sup﹥touch﹤/sup﹥﹤/i﹥ UV-TOC |
| Wartość TOC: | ﹤2 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 435 x 530 mm |
| Wysokość: | 530 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V |
| Zdolność pobierania: | 2 l/min |