System ultra czystej wody OmniaPure xsbasic
Treść:
1
Numer produktu:
4686066
Informacje dot. produktu "System ultra czystej wody OmniaPure xsbasic"
Do ultra czystej wody typu I.
Ultra czysta woda najwyższej jakości do zastosowań analitycznych i life science w laboratorium. Ze standardowym dozownikiem i jednostką monitorującą OptiFillbasic naczynia laboratoryjne mogą być napełniane wygodnie i precyzyjnie. Funkcja recyrkulacji zapobiega powstawaniu biofilmów.
OmniaPure xsbasic: AAS, IC, ICP, bufory i przygotowanie mediów
OmniaPure xsbasic UV: analiza ultraśladowa, ICP-MS, HPLC, analiza OWO
Zakres dostawy: System ultra czystej wody, wkład do oczyszczania wstępnego, wkład do ultra czystej wody, sterylny wkład filtracyjny (0,2 µm)
Ultra czysta woda najwyższej jakości do zastosowań analitycznych i life science w laboratorium. Ze standardowym dozownikiem i jednostką monitorującą OptiFillbasic naczynia laboratoryjne mogą być napełniane wygodnie i precyzyjnie. Funkcja recyrkulacji zapobiega powstawaniu biofilmów.
- Kompaktowa konstrukcja
- Może być używany z wodą dejonizowaną
- Dozownik obracany do 170°
- Ergonomiczny, elastyczny dozownik i jednostka monitorująca OptiFillbasic z wyświetlaczem graficznym
- Wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszystkich parametrów pracy i wydajności
- Możliwość ustawienia jednostek w MΩ x cm lub µS/cm
- Dostęp na hasło
- Możliwość wyboru 2 języków: DE, EN
- Czujnik wycieku
- Zintegrowany reduktor ciśnienia
- Automatyczna regulacja napięcia
OmniaPure xsbasic: AAS, IC, ICP, bufory i przygotowanie mediów
OmniaPure xsbasic UV: analiza ultraśladowa, ICP-MS, HPLC, analiza OWO
Zakres dostawy: System ultra czystej wody, wkład do oczyszczania wstępnego, wkład do ultra czystej wody, sterylny wkład filtracyjny (0,2 µm)
| Wydajność ultraczystej wody: | Do 2 l/min |
| Rezystywność w temperaturze 25 °C: | 18,2 MΩ x cm |
| Przewodność w temperaturze 25 °C: | 0,055 µS/cm |
| Bakterie (z filtrem): | 0,01 CFU/ml |
| Cząsteczki (z filtrem): | 1/ml |
| Przewodność wody zasilającej w temperaturze 25 °C: | 100 µS/cm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 435 x 530 mm |
| Ciężar: | 14 kg |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50 ... 60 Hz |
| Ciężar: | 14 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 1 ... 6 bar |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 435 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 1 bar |
| Numer artykułu producenta: | 18000004 |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩ-cm |
| Rodzaj wody produktu: | Typ I |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 240 mm |
| Typ: | OmniaPure xs﹤i﹥﹤sup﹥basic﹤/sup﹥﹤/i﹥ |
| Wartość TOC: | ﹤10 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 435 x 530 mm |
| Wysokość: | 530 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 2 l/min |