System statywów i kriopojemników Locator
Treść:
1
Numer produktu:
4010430
Informacje dot. produktu "System statywów i kriopojemników Locator"
Dostępne z ultradźwiękowym monitorowaniem poziomu lub bez, Locator Plus firmy Thermo Scientific indeksuje system statywów i kriopojemników pozwalając na szybkie, skuteczne pobieranie próbek oraz zapewnienie ekonomicznej i maksymalnej pojemności przechowywania (do 6.000 próbek) w połączeniu z minimalnym zużyciem ciekłego azotu.
- Wyjątkowo równomierny rozkład temperatury: próbki przechowywane są poniżej -180°C, nawet jeśli warstwa mniejsza niż 5 cm ciekłego azotu pozostaje w naczyniu
- Opcjonalne niezastąpione zabezpieczenie ultradźwiękowego monitorowania poziomu zabezpiecza próbki przy minimalnym odparowania ciekłego azotu i przewodzeniu termicznym
- Opcjonalne monitorowanie zapewnia ciągły odczyt poziomu ciekłego azotu na wyświetlaczu LED w krokach co 1/8 maksymalnego poziomu
- Alarm dźwiękowy włącza się, gdy poziom azotu spadnie poniżej bezpiecznej wartości; gniazdo zdalnego alarmu kontaktowego dla zdalnego monitorowania
- Zaawansowana izolacja próżniowa minimalizuje odparowanie ciekłego azotu i zmniejsza koszty eksploatacji
- Bezpieczna zamykana klamka zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi
| Liczba fiolek 2 ml: | 4000 |
|---|---|
| Liczba rzędów: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | CY509108 |
| Pojemność nominalna: | 121 l |
| Przechowywanie próbek: | Tak |
| Stat. szybkość parowania: | 0.99 l/24h |
| Typ: | Locator 4 Plus |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 558 x 953 mm |
| Wysokość: | 953 mm |
| Ø: | 558 mm |
| Ø szyi: | 215 mm |

