System poziomej elektroforezy żelowej w czasie rzeczywistym RunVIEW
Treść:
1
Numer produktu:
9584768
Informacje dot. produktu "System poziomej elektroforezy żelowej w czasie rzeczywistym RunVIEW"
Portable gel documentation system for use with the real-time gel electrophoresis system runVIEW. RunDOC consists of a darkroom hood and a digital camera for capturing images of nucleic acid gels stained with EtBr, SYBR, and runSAFE. The hood is placed directly over the gel tank on the runVIEW base unit.
| Ciężar: | 0.8 kg |
|---|---|
| Czujnik: | CMOS |
| Głębokość: | 195 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 18 MP |
| Lens: | Ef-S 18-55 mm |
| Numer artykułu producenta: | CSL-RVGELDOC |
| Szerokość: | 340 mm |
| Typ: | runDOC |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 340 x 195 x 400 mm |
| Wysokość: | 400 mm |