System odwróconej osmozy arium® advance L
Treść:
1
Numer produktu:
4680880
Informacje dot. produktu "System odwróconej osmozy arium® advance L"
Laboratoryjne systemy wodne Arium® Advance L zostały zaprojektowane dla zapotrzebowania na wodę w procesie odwróconej osmozy do 200 L/h.
W połączeniu ze zintegrowanym zbiornikiem o pojemności 100 lub 200 litrów, system oferuje idealną ilość wstępnie oczyszczonej wody zasilającej dla Twojego laboratorium. Dzięki wydajnej pompie dystrybucyjnej system może zasilać jednocześnie kilka odbiorców. Jego kompaktowy, kwadratowy kształt zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce do minimum.
Zakres dostawy:System odwróconej osmozy Arium® Advance L, moduł RO (odwróconej osmozy), zestaw przyłączeniowy do obudowy filtra wstępnego i systemu, filtr wstępny, filtr z węglem aktywnym i podwójna obudowa filtra.
W połączeniu ze zintegrowanym zbiornikiem o pojemności 100 lub 200 litrów, system oferuje idealną ilość wstępnie oczyszczonej wody zasilającej dla Twojego laboratorium. Dzięki wydajnej pompie dystrybucyjnej system może zasilać jednocześnie kilka odbiorców. Jego kompaktowy, kwadratowy kształt zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce do minimum.
Zakres dostawy:System odwróconej osmozy Arium® Advance L, moduł RO (odwróconej osmozy), zestaw przyłączeniowy do obudowy filtra wstępnego i systemu, filtr wstępny, filtr z węglem aktywnym i podwójna obudowa filtra.
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 625 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | H2O-RO-L-200 |
| Pojemność zbiornika: | 200 l |
| Przewodność: | ﹤ 20 μS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 600 mm |
| Typ: | H2O-RO-L-200 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 600 x 625 x 1,340 mm |
| Wysokość: | 1340 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 100 l/h |