System fotometryczny MultiDirect
Treść:
1
Numer produktu:
9699230
Informacje dot. produktu "System fotometryczny MultiDirect"
MultiDirect to nowoczesne kontrolowane mikroprocesorem dwuwiązkowe fotometry z ergonomicznie zaprojektowaną klawiaturą i dużym graficznym wyświetlaczem. Wyposażone w wiele zaprogramowanych metod oznaczania (np. amoniak, fosforany, ChZT) na bazie gotowych odczynników w tabletkach Lovibond®, odczynników płynnych lub sproszkowanych, kapsułek. Oprogramowanie z opcją kalibracji
pozwala na prowadzenie badań własnych. Aparat wyposażony w siedem standardowych baterii akumulatorowych, do pracy przenośnej.
Zakres dostawy: Fotometr, 7 baterii akumulatorowych i ładowarkę 100 - 240 V, 3 kuwety 24 mm i 16 mm, adapter do kuwet 16 mm, 3 strzykawki, 1 zlewka z tworzywa o poj. 100 ml, wodoszczelny futerał. Bez odczynników i baterii (należy zamawiać je osobno).
Zestaw standardów weryfikacyjnych: Zaprojektowany specjalnie do fotometrów MultiDirect, w celu zapewnienia dokładności i wiarygodności wyników. Testy można wykorzystywać do 2 lat od wyprodukowania, o ile przechowywanie i użytkowanie odbywa się zgodnie z załączoną instrukcją. Pomiary dokonywane są w mAbs.
pozwala na prowadzenie badań własnych. Aparat wyposażony w siedem standardowych baterii akumulatorowych, do pracy przenośnej.
- Szeroki zakres zaprogramowanych metod
- Duży wyświetlacz graficzny
- Złącze RS 232
- Zasilane standardowymi bateriami
- Aktualizacje nowych metod i języków dostępne w Internecie
- Pamięć do 1000 pomiarów
- Możliwość wprowadzania nowych metod oznaczania
Zakres dostawy: Fotometr, 7 baterii akumulatorowych i ładowarkę 100 - 240 V, 3 kuwety 24 mm i 16 mm, adapter do kuwet 16 mm, 3 strzykawki, 1 zlewka z tworzywa o poj. 100 ml, wodoszczelny futerał. Bez odczynników i baterii (należy zamawiać je osobno).
Zestaw standardów weryfikacyjnych: Zaprojektowany specjalnie do fotometrów MultiDirect, w celu zapewnienia dokładności i wiarygodności wyników. Testy można wykorzystywać do 2 lat od wyprodukowania, o ile przechowywanie i użytkowanie odbywa się zgodnie z załączoną instrukcją. Pomiary dokonywane są w mAbs.
| Specyfikacja: Optyka: | Dwuwiązkowy, z wysokiej jakości filtrami interferencyjnymi |
| Czas pomiaru: Wymagane zasilanie: | Ok. 10 s 7 baterii akumulatorowych (1,5V AA), ładowane w urządzeniu za pomocą zasilacza |
| Wym. (szer. x gł. x wys): Dopuszczalne warunki otoczenia: | 265 x 70 x 195 mm Wilgotność względna do 90%, temp. 5 ... 40°C |
| Certyfikaty: Dł. fali: | Znak CE 430/ 530/ 560/ 580/ 610/ 660 nm |
| Baterii/akumulatora: | 7 x AA, NiMH |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Długość fali: | 430/530/560/580/610/660 nm |
| Głębokość: | 195 mm |
| Lampa: | LED |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 7 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 210000 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| System elektrochemiczny: | NiMH |
| Szerokość: | 265 mm |
| Typ: | MultiDirect |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 265 x 195 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |