System elektroporacji Gemini Twin Wave SC, Generator
Treść:
1
Numer produktu:
4687934
Informacje dot. produktu "System elektroporacji Gemini Twin Wave SC, Generator"
Urządzenia Gemini Twin Wave to systemy, które mogą generować zarówno fale prostokątne, jak i fale o wykładniczym rozkładzie. Idealnie nadają się do wszystkich wymagań dotyczących elektroporacji. Kombinacja fal pozwala na łatwą i efektywną elektroporację komórek eukariotycznych i prokariotycznych w kuwetach za pomocą jednego urządzenia. Komórki prokariotyczne zazwyczaj dobrze reagują na impulsy fali wykładniczej, podczas gdy komórki eukariotyczne są najskuteczniej transfekowane przy użyciu impulsów fali prostokątnej.
Zakres dostawy: Generator Gemini SC
- Duży, przyjazny dla użytkownika interfejs z ekranem dotykowym
- Uniwersalna elektroporacja do transfekcji komórek in vitro, in vivo, in ovo i form przylegających
- Wstępnie ustawione protokoły obejmują najbardziej powszechne typy komórek eukariotycznych i prokariotycznych
- Protokoły definiowane przez użytkownika: protokoły mogą być dodawane i modyfikowane bez ograniczeń
- Funkcje bezpieczeństwa: Kontrola odporności przed impulsem, ochrona przed łukiem elektrycznym i przerwanie impulsu nadprądowego
- Protokoły danych przechowują parametry wszystkich dostarczonych impulsów dla celów kontroli jakości i rozwiązywania problemów
- Przechowywanie ponad 1000 protokołów
| Impuls zaniku wykładniczego | |
| Pojemność Tryb LV: | 25 ... 3275 µF |
| Pojemność Tryb HV: | 10, 25, 50 µF |
| Rezystancja: | 50 ... 1000 Ω |
| Napięcie Tryb LV: | 10 ... 500 V |
| Napięcie Tryb HV: | 510 ... 3000 V |
| Impuls fali prostokątnej | |
| Pojemność Tryb LV: | 3775 µF |
| Pojemność Tryb HV: | 85 µF |
| Napięcie Tryb LV: | 10 ... 500 V |
| Napięcie Tryb HV: | 510 ... 3000 V |
| Wielokrotny impuls Tryb LV: | 1 ... 10 impulsów na próbkę |
| Wielokrotny impuls Tryb HV: | 1 ... 2 impulsy na próbkę |
| Długość impulsu Tryb LV: | 0,05 ... 100 ms |
| Długość impulsu Tryb HV: | 50 µs ... 5 ms |
| Odstępy między impulsami: | 0.1 ... 10 s |
| Czas ładowania Tryb LV: | |
| Czas ładowania Tryb LV: |
| Ciężar: | 7.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 216 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Max. pulse interval: | 10 s |
| Max. voltage HV mode: | 3000 V |
| Max. voltage LV mode: | 500 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pulse interval: | 0.1 s |
| Min. voltage HV mode: | 510 V |
| Min. voltage LV mode: | 10 V |
| Numer artykułu producenta: | 452043 |
| Pulse interval: | 0.1 ... 10 s |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 286 mm |
| Typ: | Gemini Twin Wave SC |
| Voltage HV mode: | 510 ... 3,000 V |
| Voltage LV mode: | 10 ... 500 V |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 286 x 216 x 324 mm |
| Wysokość: | 324 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |