System elektroporacji ECM® 830
Treść:
1
Numer produktu:
4687942
Informacje dot. produktu "System elektroporacji ECM® 830"
Ten wszechstronny system elektroporacji jest odpowiedni do transformacji komórek bakteryjnych i drożdżowych, jak również do transfekcji komórek i tkanek ssaków. Dostarczona kopuła bezpieczeństwa łączy się z generatorem, aby bezpiecznie dostarczać impulsy elektryczne o wysokim napięciu do kuwet. Jednocześnie można poddać elektroporacji do dwóch kuwet.
Zakres dostawy: Generator ECM® 830, kopuła bezpieczeństwa, kuwety do elektroporacji 1 mm / 2 mm / 4 mm (po 10 sztuk), stojak na kuwety
- Duży, łatwy w użyciu interfejs z ekranem dotykowym
- Wstępnie ustawione protokoły dla powszechnie używanych linii komórkowych i tkanek ssaków
- Przechowywanie do 1000 protokołów zdefiniowanych przez użytkownika
- Funkcje bezpieczeństwa: Kontrola rezystancji przed impulsem, ochrona przed łukiem elektrycznym i przerwanie impulsu nadprądowego
- Protokół każdego dostarczonego impulsu do kontroli jakości i rozwiązywania problemów
Zakres dostawy: Generator ECM® 830, kopuła bezpieczeństwa, kuwety do elektroporacji 1 mm / 2 mm / 4 mm (po 10 sztuk), stojak na kuwety
| Pojemność Tryb LV: | 3775 µF |
| Pojemność Tryb HV: | 85 µF |
| Napięcie Tryb LV: | 5 ... 500 V |
| Napięcie Tryb HV: | 505 ... 3000 V |
| Wielokrotny impuls: | 1 ... 99 impulsów na próbkę |
| Długość impulsu Tryb LV: | 10 µs ... 999 ms |
| Długość impulsu Tryb HV: | 10 µs ... 600 µs |
| Odstępy między impulsami: | 100 ms ... 10 s |
| Czas ładowania Tryb LV: | 7 s |
| Czas ładowania Tryb HV: | 4 s |
| Ciężar: | 7.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 286 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Max. pulse interval: | 10 s |
| Max. voltage HV mode: | 3000 V |
| Max. voltage LV mode: | 500 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pulse interval: | 0.1 s |
| Min. voltage HV mode: | 505 V |
| Min. voltage LV mode: | 5 V |
| Numer artykułu producenta: | 452052 |
| Pulse interval: | 0.1 ... 10 s |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 324 mm |
| Typ: | ECM® 830 |
| Voltage HV mode: | 505 ... 3,000 V |
| Voltage LV mode: | 5 ... 500 V |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 324 x 286 x 216 mm |
| Wysokość: | 216 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |