System dozowników do ścierek do wycierania
Treść:
6
Numer produktu:
4685603
Informacje dot. produktu "System dozowników do ścierek do wycierania"
System czyszczenia do wielokrotnego napełniania
Wytrzymałe wiaderka z dozownikiem do wielokrotnego użytku
Wiadra dostarczane są bez ścierek!
Wytrzymałe wiaderka z dozownikiem do wielokrotnego użytku
- łatwe do zamknięcia
- wyposażone w uchwyt do wygodnego przenoszenia
- Umożliwia oszczędność kosztów rozpuszczalników i środków dezynfekcyjnych
- Kontrolowane dozowanie nasączonych ściereczek
- Zwiększa bezpieczeństwo, zabezpiecza przed rozlaniem
- Można łączyć z rozpuszczalnikami, chemikaliami lub środkami czyszczącymi
Wiadra dostarczane są bez ścierek!
- Białe ścierki do systemów czyszczących z możliwością uzupełniania,
- Stosować ze środkami dezynfekującymi i środkami czyszczącymi.
- Miękkie ściereczki nadają się szczególnie do wchłaniania brudu i cząstek, jak również do wycierania płynów.
| Długość: | 305 mm |
|---|---|
| Forma dostawy: | Ścierki na rolce. z perforacją |
| Jednorazowe: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 7753 |
| Opakowanie: | 6 x Rolka po 120 |
| Szerokość: | 150 mm |
| Typ: | WypAll® WETTASK |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 6 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 150 x 305 mm |
| Zawartość VP: | 120 |