System dokumentacji żeli gelPRO-302E
Treść:
1
Numer produktu:
4670737
Informacje dot. produktu "System dokumentacji żeli gelPRO-302E"
System klasy podstawowej do rutynowej fluorescencji i dokumentacji żelowej. Odpowiedni do żeli DNA, żeli białkowych, liczenia kolonii, kolorymetrycznych plam i filmów. Obszerna ciemnia do oglądania żeli o wymiarach do 25 x 30 cm. Wewnętrzne oświetlenie pochodzi z transiluminatora UV lub modułu LED o białym lub niebieskim świetle. System można rozbudować do wywoływarki chemiluminescencji.
Ciemnia, aparat fotograficzny, transiluminator UV, filtr emisyjny UV, oprogramowanie do akwizycji i analizy bez licencji.
- Wysokiej rozdzielczości aparat 5 MP zapewniający dobrą rozdzielczość przestrzenną
- Efektywna rozdzielczość do 15,1 MP
- Napędzany silnikiem zoom obiektywu i koło filtrów
- Zintegrowane białe oświetlenie LED do pozycjonowania próbek, aplikacji w świetle widzialnym i markerów kolorymetrycznych
- Wstępnie zdefiniowane protokoły 1-kliknięcia dla szybkiego obrazowania
- Oprogramowanie do automatycznego sterowania Genepix
- Nieograniczona liczba protokołów do zapisu przez użytkownika
- Może być używany w środowisku zgodnym z regulacją 21 cfr część 11
Ciemnia, aparat fotograficzny, transiluminator UV, filtr emisyjny UV, oprogramowanie do akwizycji i analizy bez licencji.
| Ciężar: | 37 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Długość fali: | 302 nm |
| Field of view: | 250 x 300 mm |
| Głębokość: | 450 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 5 MP |
| Lens: | F1.2, Zoom |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | GELPRO-302E |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 570 mm |
| Typ: | gelPRO-302E |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 570 x 450 x 840 mm |
| Wysokość: | 840 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |