System do pomiaru BZT, BD 600 GLP
Treść:
1
Numer produktu:
4678126
Informacje dot. produktu "System do pomiaru BZT, BD 600 GLP"
Pomiar BZT jest ważnym pomiarem wpływu ścieków domowych i przemysłowych na oczyszczalnie ścieków i punkty odpływowe. System czujników BD 600 który umożliwia precyzyjne pomiary BZT w oparciu o zasadę manometryczną. Respirometry manometryczne odnoszą pobór tlenu do zmiany ciśnienia spowodowanej zużyciem tlenu przy zachowaniu stałej objętości. Dzięki nowoczesnym integralnym czujnikom ciśnienia, nie jest konieczne używanie rtęci do pomiarów. Wartości BZT są zapisywane automatycznie w pamięci czujnika w regularnych odstępach czasu i mogą być w każdej chwili wywołane na wielkoformatowym wyświetlaczu bez konieczności czasochłonnego przeliczania za pomocą współczynników. Oznacza to, że serie testowe, które kończą się w niedzielę, mogą być bez problemu oceniane w następnym tygodniu. Serie pomiarowe mogą być zapisywane w pamięci USB/kartach SD lub przenoszone przez kabel USB w celu oceny danych na komputerze. Okres pomiarowy jest wybierany przez użytkownika w zakresie od 1 do 28 dni w zależności od zastosowania. Podczas gdy krótkie okresy pomiarowe są przydatne w zastosowaniach naukowych, standardowe pomiary BZT zwykle obejmują okres 5 dni - a np. oznaczenia manometryczne OECD zwykle odbywają się przez okres 28 dni.
Zakres dostawy:
- Metoda pomiaru: Respiretrometryczna, elektroniczny czujnik ciśnienia
- Zakresy pomiarowe: 0 - 40, 0 - 80, 0 - 200, 0 - 400, 0 - 800, 0 - 2000, 0 - 4000 mg/l O2
- Aplikacje: BZT5/BZTF/OECD301F
- zgodność z DPL
Zakres dostawy:
- BD 600, kompletna jednostka z 6 głowicami czujników oraz jednostka sterująca z bateriami.
- Zasilacz wraz z kablem Y do wspólnego zasilania BD 600 i jednostki mieszającej
- Indukcyjna jednostka mieszająca
- 6 butelek na próbki
- 6 gumowych uszczelek
- 6 mieszadeł magnetycznych
- 1 kolba przelewowa, 157 ml
- 1 kolba przelewowa, 428 ml
- 1 butelka, 50 ml roztworu wodorotlenku potasu
- 1 butelka, 50 ml roztworu inhibitora nitryfikacji
- 1 instrukcja obsługi
- Pilot zdalnego sterowania
| Baterii/akumulatora: | 3 x C, AlMn |
|---|---|
| Czas pomiaru: | 28 d |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 51 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 2444461 |
| Oznaczenie ANSI: | C |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| System elektrochemiczny: | AlMn |
| Szerokość: | 181 mm |
| Typ: | BD 600 GLP |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 181 x 230 x 375 mm |
| Wysokość: | 375 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |