System do elektrofuzji i elektroporacji ECM® 2001+, System do fuzji komórek
Treść:
1
Numer produktu:
4687936
Informacje dot. produktu "System do elektrofuzji i elektroporacji ECM® 2001+, System do fuzji komórek"
Wielofunkcyjny system do szybkiej, wydajnej fuzji komórek w produkcji hybrydoma, tworzenia komórek hybrydowych i transferu jądrowego, a także elektroporacji falą prostokątną do transfekcji genów i innych cząsteczek w liniach komórkowych ssaków.
Dostarczony stojak bezpieczeństwa łączy się z generatorem, aby bezpiecznie dostarczać do kuwet impulsy elektryczne o wysokim napięciu.
Płaska elektroda generuje rozbieżne pole do fuzji komórek.
Zakres dostawy: Generator ECM® 2001+, mikropłytka (0,5 mm / 3,2 mm), komora fuzji Meander, elektroda płaska, adapter elektrody, kabel przyłączeniowy, stojak bezpieczeństwa, kuwety do elektroporacji 1 mm / 2 mm / 4 mm (po 10 sztuk), stojak na kuwety
- Duży, łatwy w użyciu interfejs z ekranem dotykowym
- Wstępnie ustawione protokoły dla typowych aplikacji hybrydowych, manipulacji zarodkami i transferu jądrowego
- Oddzielne menu funkcji elektrofuzji i elektroporacji dla optymalizacji programowania protokołów, organizacji danych i nawigacji
- Menu szybkiego startu dla szybkiego dostępu do najczęściej używanych parametrów elektrofuzji i elektroporacji
- Protokoły elektrofuzji definiowane przez użytkownika: kombinacja do 19 kroków protokołu AC i 1 kroku protokołu DC
- Przechowywanie do 1000 protokołów zdefiniowanych przez użytkownika
Płaska elektroda generuje rozbieżne pole do fuzji komórek.
Zakres dostawy: Generator ECM® 2001+, mikropłytka (0,5 mm / 3,2 mm), komora fuzji Meander, elektroda płaska, adapter elektrody, kabel przyłączeniowy, stojak bezpieczeństwa, kuwety do elektroporacji 1 mm / 2 mm / 4 mm (po 10 sztuk), stojak na kuwety
| Fala prostokątna (DC) | |
| Napięcie Tryb LV: | 5 ... 500 V |
| Napięcie Tryb HV: | 505 ... 3000 V |
| Wielokrotny impuls: | 1 ... 100 impulsów na próbkę |
| Długość impulsu Tryb LV: | 10 µs ... 999 ms |
| Długość impulsu Tryb HV: | 10 µs ... 600 µs |
| Odstępy między impulsami: | 0.1 ... 10 s |
| Sinusoida (AC) | |
| Napięcie: | 5 ... 75 V |
| Częstotliwość: | 0,2 ... 2 MHz |
| Długość impulsu: | 0 ... 99 s |
| Czas ładowania: |
| Ciężar: | 10 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 330 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Max. pulse interval: | 10 s |
| Max. voltage HV mode: | 3000 V |
| Max. voltage LV mode: | 500 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pulse interval: | 0.1 s |
| Min. voltage HV mode: | 505 V |
| Min. voltage LV mode: | 5 V |
| Numer artykułu producenta: | 452045 |
| Pulse interval: | 0.1 ... 10 s |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 305 mm |
| Typ: | ECM﹤sup﹥®﹤/sup﹥ 2001+ |
| Voltage HV mode: | 505 ... 3,000 V |
| Voltage LV mode: | 5 ... 500 V |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 305 x 330 x 330 mm |
| Wysokość: | 330 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |