System do dokumentacji żelowej chemiPRO-302E
Treść:
1
Numer produktu:
4670738
Informacje dot. produktu "System do dokumentacji żelowej chemiPRO-302E"
Kompletny roztwór do obrazowania chemiluminescencyjnego i fluorescencyjnego Western blot. Z wysoce czułą chłodzoną kamerą CCD o wysokiej wydajności kwantowej, do wykrywania białek na poziomie pikogramów. Moduł Peltiera pozwala na wydłużenie czasu ekspozycji w celu wykrycia słabej chemiluminescencji bez dodawania irytującego szumu tła. Nadaje się do chemiluminescencji Western blots, auto-rads, DNA lub RNA barwionych bromkiem etydyny, SYPRO, SYBR i SAFE na żelach agarozowych, niebieskim lub srebrnym Coomassie na żelach akrylamidowych, żelach bezbarwnych i fluorescencyjnych. Ponadto plantowanie GFP, wykrywanie kolonii lub płytek na płytkach agarowych, bioluminescencja i żele 2d. Bezpłatne oprogramowanie pozwala na automatyczne obrazowanie wielokolorowych plam z prostym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem.
Zakres dostawy:
Ciemnia, kamera, transiluminator UV, filtr UV, bezlicencyjne oprogramowanie akwizycyjne i analityczne
- Chłodzona, wysokiej rozdzielczości kamera o wysokiej wydajności kwantowej (QE)
- Obiektyw napędzanysilnikiem i 7-położeniowe koło z filtrami napędzane silnikiem
- Długa żywotność białego oświetlenia LED EPI
- Zgodność z CFR21 część 11
- Z oprogramowaniem do akwizycji i analizy genPIX i genQUANT
Zakres dostawy:
Ciemnia, kamera, transiluminator UV, filtr UV, bezlicencyjne oprogramowanie akwizycyjne i analityczne
| Specyfikacja | |
| Rozdzielczość: | 4 megapikseli |
| Efektywna rozdzielczość: | 16 megapikseli |
| Obiektyw: | Zoom, f1.2 |
| Chłodzenie kamery: | -57°C |
| Czujnik: | 16 bit |
| Skala szarości: | 65536 |
| Głębokość sensora: | 4,8 |
| Długość fali transiluminatora: | 302 nm |
| Rozmiar transiluminatora: | 250 x 300 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 570 x 450 x 840 mm |
| Ciężar: | 37 kg |
| Zasilanie: | 230 V/50 Hz |
| Ciężar: | 37 kg |
|---|---|
| Czujnik: | CCD |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Długość fali: | 302 nm |
| Field of view: | 250 x 300 mm |
| Głębokość: | 450 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 4 MP |
| Lens: | F1.2, Zoom |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | CHEMIPRO-302E |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 570 mm |
| Typ: | chemiPRO-302E |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 570 x 450 x 840 mm |
| Wysokość: | 840 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |