System czujników RESPIROMETRYCZNYCH 6, analiza gleby
Treść:
1
Numer produktu:
4685940
Informacje dot. produktu "System czujników RESPIROMETRYCZNYCH 6, analiza gleby"
Systemy pomiarowe do analizy gleby w celu wsparcia testów degradacji tlenowej gleby i kompostu. Analiza dostarcza wyników oddychania mikrobiologicznego gleby z mineralizacji substancji organicznych.
Dane pomiarowe są przesyłane bezprzewodowo z głowicy czujnika RESPIROMETRIC do komputera PC za pośrednictwem Databox™. Databox™ może przechowywać wyniki z maksymalnie 48 czujników RESPIROMETRIC. Dzięki oprogramowaniu RESPIROSoft™, te dane pomiarowe mogą być oceniane i monitorowane na komputerze PC. Alternatywnie, Databox™ można podłączyć do platformy chmurowej Velp Ermes. Po zarejestrowaniu, dane pomiarowe mogą być również monitorowane i analizowane z urządzeń mobilnych.
Zakres dostawy: 6 x głowice czujników wraz z bateriami, 6 x kolba Erlenmeyera 1000 ml, 6 x zestawy do analizy gleby
Dane pomiarowe są przesyłane bezprzewodowo z głowicy czujnika RESPIROMETRIC do komputera PC za pośrednictwem Databox™. Databox™ może przechowywać wyniki z maksymalnie 48 czujników RESPIROMETRIC. Dzięki oprogramowaniu RESPIROSoft™, te dane pomiarowe mogą być oceniane i monitorowane na komputerze PC. Alternatywnie, Databox™ można podłączyć do platformy chmurowej Velp Ermes. Po zarejestrowaniu, dane pomiarowe mogą być również monitorowane i analizowane z urządzeń mobilnych.
- 4-cyfrowy wyświetlacz LED
- 2-przyciskowy interfejs użytkownika
- Wyniki dostępne w ciśnieniu (mbar)
- Pomiary bezpośrednio w kolbie Erlenmeyera o pojemności 1000 ml
- Bezprzewodowa transmisja danych do komputera (Wlan)
Zakres dostawy: 6 x głowice czujników wraz z bateriami, 6 x kolba Erlenmeyera 1000 ml, 6 x zestawy do analizy gleby
| Zakres ciśnienia: | 500 ... 2000 mbar |
| Okres pomiaru: | 1 ... 180 dni |
| Wymiary czujnika (szer. x gł. x wys.): | 50 x 70 x 70 mm |
| Ciężar czujnika: | 80 g |
| Zasilanie czujnika: | 2 x CR2430 |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP54 |
| Baterii/akumulatora: | 2 x CR2430 |
|---|---|
| Ciężar: | 80 g |
| Ciśnienie: | 500 ... 2,000 mbar |
| Czas pomiaru: | 730 d |
| Głębokość: | 70 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 6 |
| Maks. Ciśnienie: | 2000 mbar |
| Min. ciśnienie: | 500 mbar |
| Numer artykułu producenta: | SA102B0176 |
| Oznaczenie IEC: | CR2430 |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 50 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 50 x 70 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |