System czujników RESPIROMETRYCZNYCH 6 Maxi
Treść:
1
Numer produktu:
4685936
Informacje dot. produktu "System czujników RESPIROMETRYCZNYCH 6 Maxi"
System pomiarowy do wiarygodnego określania oddychania beztlenowego biochemicznego potencjału metanowego (BMP) biomasy. Analiza BMP bada produkcję biogazu z odpadów organicznych do utylizacji odpadów i ścieków, a także do produkcji energii odnawialnej.
W komplecie z głowicami czujników i wielopozycyjnym mieszadłem magnetycznym. Dane pomiarowe są przesyłane bezprzewodowo z głowicy czujnika RESPIROMETRIC do komputera PC za pośrednictwem Databox™. Databox™ może przechowywać wyniki z maksymalnie 48 czujników RESPIROMETRIC. Dzięki oprogramowaniu RESPIROSoft™, te dane pomiarowe mogą być oceniane i monitorowane na komputerze PC. Alternatywnie, Databox™ można podłączyć do platformy chmurowej Velp Ermes. Po zarejestrowaniu, dane pomiarowe mogą być również monitorowane i analizowane z urządzeń mobilnych.
Zakres dostawy: 6-pozycyjne mieszadło magnetyczne Maxi, 6 x głowice czujników wraz z bateriami, 6 x butelki 1000 ml, 6 x pojemniki KOH, 6 x magnetyczne pręty mieszające
W komplecie z głowicami czujników i wielopozycyjnym mieszadłem magnetycznym. Dane pomiarowe są przesyłane bezprzewodowo z głowicy czujnika RESPIROMETRIC do komputera PC za pośrednictwem Databox™. Databox™ może przechowywać wyniki z maksymalnie 48 czujników RESPIROMETRIC. Dzięki oprogramowaniu RESPIROSoft™, te dane pomiarowe mogą być oceniane i monitorowane na komputerze PC. Alternatywnie, Databox™ można podłączyć do platformy chmurowej Velp Ermes. Po zarejestrowaniu, dane pomiarowe mogą być również monitorowane i analizowane z urządzeń mobilnych.
- 4-cyfrowy wyświetlacz LED
- 2-przyciskowy interfejs użytkownika
- Wyniki dostępne w ciśnieniu (mbar) i BMP (NmLCH4/gSV)
- Automatyczna konwersja wyników ciśnienia na BMP
- Bezprzewodowa transmisja danych do komputera (Wlan)
- Nadaje się również do innych badań beztlenowych
Zakres dostawy: 6-pozycyjne mieszadło magnetyczne Maxi, 6 x głowice czujników wraz z bateriami, 6 x butelki 1000 ml, 6 x pojemniki KOH, 6 x magnetyczne pręty mieszające
| Zakres ciśnienia: | 500 ... 2000 mbar |
| Okres pomiaru: | 1 ... 180 dni (ciśnienie) / 10 ... 60 dni (BMP) |
| Wymiary czujnika (szer. x gł. x wys.): | 50 x 70 x 70 mm |
| Wymiary mieszadła (szer. x gł. x wys.): | 432 x 165 x 300 mm |
| Ciężar czujnika: | 80 g |
| Ciężar mieszadła: | 3 kg |
| Zasilanie czujnika: | 2 x CR2430 |
| Zasilanie mieszadła: | 230 V, 50 ... 60 Hz |
| Baterii/akumulatora: | 2 x CR2430 |
|---|---|
| Ciśnienie: | 500 ... 2,000 mbar |
| Czas pomiaru: | 730 d |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 6 |
| Maks. Ciśnienie: | 2000 mbar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Min. ciśnienie: | 500 mbar |
| Numer artykułu producenta: | SA10200156 |
| Oznaczenie IEC: | CR2430 |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |