System czujników RESPIROMETRYCZNYCH 6 BZT, bez Databox™
Treść:
1
Numer produktu:
4684067
Informacje dot. produktu "System czujników RESPIROMETRYCZNYCH 6 BZT, bez Databox™"
Systemy pomiarowe do niezawodnego oznaczania od 90 do 4000 ppm BZT, BZT5 i BZT7 do kontroli jakości wody i ścieków. W komplecie z głowicami czujników i wielopozycyjnym mieszadłem magnetycznym, do wykonywania testów oddychania tlenowego i beztlenowego.
Zakres dostawy: 6-pozycyjne mieszadło magnetyczne, 6 x głowice czujników wraz z bateriami, 6 x 500 ml bursztynowe butelki, 6 x pojemniki KOH, 6 x magnetyczne pręty mieszające
- 4-cyfrowy wyświetlacz LED
- 2-przyciskowy interfejs użytkownika
- Wyniki dostępne w BZT (mg/l) i ciśnieniu (mbar)
- Automatyczna konwersja wyników ciśnienia na BZT
| Baterii/akumulatora: | 2 x CR2430 |
|---|---|
| Ciśnienie: | 500 ... 2,000 mbar |
| Czas pomiaru: | 30 d |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 6 |
| Maks. Ciśnienie: | 2000 mbar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 4000 ppm |
| Min. ciśnienie: | 500 mbar |
| Min. wartość pomiarowa: | 90 ppm |
| Numer artykułu producenta: | SB10200146 |
| Oznaczenie IEC: | CR2430 |
| Pojemność nominalna butelki: | 500 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Zakres pomiarowy: | 90 ... 4,000 ppm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |