System czujników RESPIROMETRIC 6, biodegradowalność tworzyw sztucznych
Treść:
1
Numer produktu:
4685938
Informacje dot. produktu "System czujników RESPIROMETRIC 6, biodegradowalność tworzyw sztucznych"
Systemy pomiarowe do niezawodnego określania stopnia biodegradowalności tworzyw sztucznych w środowisku wodnym.
W komplecie z głowicami czujników i wielopozycyjnym mieszadłem magnetycznym do wykonywania testów oddychania tlenowego. Dane pomiarowe są przesyłane bezprzewodowo z głowicy czujnika RESPIROMETRIC do komputera PC za pośrednictwem Databox™. Databox™ może przechowywać wyniki z maksymalnie 48 czujników RESPIROMETRIC. Dzięki oprogramowaniu RESPIROSoft™, te dane pomiarowe mogą być oceniane i monitorowane na komputerze PC. Alternatywnie, Databox™ można podłączyć do platformy chmurowej Velp Ermes. Po zarejestrowaniu, dane pomiarowe mogą być również monitorowane i analizowane z urządzeń mobilnych.
Zakres dostawy: 6-pozycyjne mieszadło magnetyczne MULTISTIRRER Digital, 6 x głowice czujników wraz z bateriami, 6 x butelki 1000 ml, 6 x zestawy do analizy biodegradowalności tworzyw sztucznych, 6 x mieszadła magnetyczne
W komplecie z głowicami czujników i wielopozycyjnym mieszadłem magnetycznym do wykonywania testów oddychania tlenowego. Dane pomiarowe są przesyłane bezprzewodowo z głowicy czujnika RESPIROMETRIC do komputera PC za pośrednictwem Databox™. Databox™ może przechowywać wyniki z maksymalnie 48 czujników RESPIROMETRIC. Dzięki oprogramowaniu RESPIROSoft™, te dane pomiarowe mogą być oceniane i monitorowane na komputerze PC. Alternatywnie, Databox™ można podłączyć do platformy chmurowej Velp Ermes. Po zarejestrowaniu, dane pomiarowe mogą być również monitorowane i analizowane z urządzeń mobilnych.
- 4-cyfrowy wyświetlacz LED
- 2-przyciskowy interfejs użytkownika
- Wyniki dostępne w ciśnieniu (mbar)
- Mieszadło magnetyczne z timerem i elektroniczną kontrolą prędkości
- Bezprzewodowa transmisja danych do komputera (Wlan)
Zakres dostawy: 6-pozycyjne mieszadło magnetyczne MULTISTIRRER Digital, 6 x głowice czujników wraz z bateriami, 6 x butelki 1000 ml, 6 x zestawy do analizy biodegradowalności tworzyw sztucznych, 6 x mieszadła magnetyczne
| Baterii/akumulatora: | 2 x CR2430 |
|---|---|
| Ciśnienie: | 500 ... 2,000 mbar |
| Czas pomiaru: | 730 d |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 6 |
| Maks. Ciśnienie: | 2000 mbar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. ciśnienie: | 500 mbar |
| Numer artykułu producenta: | SA102A0166 |
| Oznaczenie IEC: | CR2430 |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |