System czujników RESPIROMETRIC 6, biodegradowalność tworzyw sztucznych, bez Databox™
Treść:
1
Numer produktu:
4685939
Informacje dot. produktu "System czujników RESPIROMETRIC 6, biodegradowalność tworzyw sztucznych, bez Databox™"
Systemy pomiarowe do niezawodnego określania stopnia biodegradowalności tworzyw sztucznych w środowisku wodnym. W komplecie z głowicami czujników i wielopozycyjnym mieszadłem magnetycznym do wykonywania testów oddychania tlenowego.
Zakres dostawy: 6-pozycyjne mieszadło magnetyczne MULTISTIRRER Digital, 6 x głowice czujników wraz z bateriami, 6 x butelki 1000 ml, 6 x zestawy do analizy biodegradowalności tworzyw sztucznych, 6 x mieszadła magnetyczne
- 4-cyfrowy wyświetlacz LED
- 2-przyciskowy interfejs użytkownika
- Wyniki dostępne w ciśnieniu (mbar)
- Mieszadło magnetyczne z timerem i elektroniczną kontrolą prędkości (80 - 1500 min-1)
| Baterii/akumulatora: | 2 x CR2430 |
|---|---|
| Ciśnienie: | 500 ... 2,000 mbar |
| Czas pomiaru: | 730 d |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba pozycji pomiarowych: | 6 |
| Maks. Ciśnienie: | 2000 mbar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. ciśnienie: | 500 mbar |
| Numer artykułu producenta: | SB102A0166 |
| Oznaczenie IEC: | CR2430 |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |