System aspiratora próżniowego Hiflow z pompą
Treść:
1
Numer produktu:
4674989
Informacje dot. produktu "System aspiratora próżniowego Hiflow z pompą"
Do próżniowego odsysania płynów, w tym pożywek z hodowli tkankowych, supernatantów i odpadów chemicznych.
- Nie wymaga zewnętrznego systemu podciśnienia
- Wbudowana, bezobsługowa pompa szybko i wygodnie odsysa płyny
- Z szybkozłączkami umożliwiającymi łatwy demontaż, opróżnianie i wymianę butelki
- Butelka o grubych ściankach wykonana z polipropylenu odpornego na działanie substancji chemicznych i korozję
- Obudowa pompy wykonana z polipropylenu
- Pokrywa z bezpiecznym odpowietrznikiem zapobiegającym implozji próżni
- Wymienny filtr hydrofobowy chroni silnik pompy przed zanieczyszczeniem płynem
- Butelka, pokrywa, przewody i złącza mogą być sterylizowane w autoklawie w temperaturze 121°C.
| Specyfikacja | |
| Objętość butelki: | 3.8 l |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 232 x 171 x 438 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 171 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Numer artykułu producenta: | F19917-0250 |
| Objętość nominalna butelki zbiorczej: | 3800 ml |
| Poziom hałasu: | 76 db(A) |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 232 mm |
| UNSPSC: | 41122100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 232 x 171 x 438 mm |
| Wysokość: | 438 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |