Synthesis reactor EasySyn 5000 Advanced | Type: EasySyn 5000 Advanced
Treść:
1
Numer produktu:
4685161
Informacje dot. produktu "Synthesis reactor EasySyn 5000 Advanced | Type: EasySyn 5000 Advanced"
| Głębokość: | 580 mm |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 5000 ml |
| Maks. próżnia: | 3 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 0020113443 |
| Objętość robocza: | 5,000 ml |
| Szerokość: | 500 mm |
| Typ: | EasySyn 5000 Advanced |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 580 x 950 mm |
| Wysokość: | 950 mm |