Synthesis reactor EasySyn 1000 Starter | Type: EasySyn 1000 Starter
Treść:
1
Numer produktu:
4685163
Informacje dot. produktu "Synthesis reactor EasySyn 1000 Starter | Type: EasySyn 1000 Starter"
| Głębokość: | 580 mm |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 1000 ml |
| Maks. próżnia: | 3 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 0020113435 |
| Objętość robocza: | 1,000 ml |
| Szerokość: | 500 mm |
| Typ: | EasySyn 1000 Starter |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 580 x 950 mm |
| Wysokość: | 950 mm |