Światłowodowe lampy pierścieniowe SRL3 / SRL6
Treść:
1
Numer produktu:
4668045
Informacje dot. produktu "Światłowodowe lampy pierścieniowe SRL3 / SRL6"
Czarne. Światłowodowe lampy pierścieniowe oferują wysoką elastyczność i wydajność świetlną.
- Bardzo dobra transmisja
- Niskie wytwarzanie ciepła
- Dla halogenowych i ledowych źródeł światła zimnego
- Możliwość dostosowania do zimnych źródeł światła wszystkich producentów
| Specyfikacja | SRL3 // SRL6 |
| Zasięg roboczy: | 20 ... 150 mm // 35 ... 150 mm |
| Średnica robocza: | 6,4 mm // 9 mm |
| Wysokość: | 26 mm // 25 mm |
| Średnica zewnętrzna: | 58 mm // 92 mm |
| Średnica zaciskowa: | 30,5 mm // 66 mm |
| Materiał: | Anodowane aluminium |
| Materiał tuby światłowodowej: | Spirala stalowa, PVC |
| Długość: | 1 m |
|---|---|
| Liczba ramion: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 100-010602 |
| Typ: | SRL3 |
| Ø aktywne: | 6.4 mm |
| Ø wewnętrzna: | 30.5 mm |
| Ø zewnętrzna: | 58 mm |