Swabs, with flocked head
Treść:
100
Numer produktu:
6495982
Informacje dot. produktu "Swabs, with flocked head"
Sterile, without medium, comprising a plastic tube (150x12 mm), plastic stopper, plastic rod and label.
| Dimensions head (WxL): | 5.563 x 17.27 mm |
|---|---|
| Długość głowicy: | 17.27 mm |
| Długość uchwytu: | 149.606 mm |
| Kształt głowicy: | Zaokrąglona |
| Materiał uchwytu: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 1020102 |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość głowicy: | 5.563 mm |
| Typ: | Standard |
| Z medium: | Nie |
