Suszarki uniwersalne uniOVEN 42 oraz uniOVEN 110, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
6263675
Informacje dot. produktu "Suszarki uniwersalne uniOVEN 42 oraz uniOVEN 110, LLG"
Uniwersalne suszarki sterowane mikroprocesorowo z wymuszonym obiegiem, z dwiema półkami. Każda półka uniOVEN 42 i uniOVEN 110 ma nośność 20 kg, całkowita ładowność każdej jednostki wynosi 50 kg. Maksymalna liczba półek wynosi 7 dla uniOVEN 42 i 10 dla uniOVEN 110, odległość między półkami 40 mm.
Zakres dostawy: Suszarka LLG-uniOVEN i 2 półki
- Szybka i intuicyjna obsługa
- Sterowanie mikroprocesorowe ze zintegrowanym systemem autodiagnostycznym
- Konwekcja wymuszona wentylatorem
- Cyfrowy wyświetlacz czasu i temperatury
- Minutnik: od 1 min. do 99,9 godz. i praca ciągła
- Opóźniony start: od 1 min. do 99,9 godz.
- Kominek do usuwania oparów
- Dźwiękowa i optyczna sygnalizacja zakończeniu programu
- Dźwiękowy i optyczny alarm o nieprawidłowej temperaturze
- Wewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej
- Zabezpieczenie nadtemperaturowe: 300 °C
- Dokładność temp.: ±1°C (przy 70°C)
- Jednorodnośc temp.: ±2°C (przy 70°C)
Zakres dostawy: Suszarka LLG-uniOVEN i 2 półki
| Ciężar: | 66 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość wewnętrzna: | 445 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 665 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 10 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1550 W |
| Numer artykułu producenta: | 6263675 |
| Pojemność nominalna: | 110 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 790 mm |
| Temperatura: | 50 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | 50 °C |
| Typ: | LLG-uniOVEN 110 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 500 x 445 x 500 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 790 x 665 x 680 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 680 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |