Suszarki, szkło borokrzemowe 3.3, Star-Vitrium
Treść:
1
Numer produktu:
9042006
Informacje dot. produktu "Suszarki, szkło borokrzemowe 3.3, Star-Vitrium"
Odpowiednie do bezpiecznego przechowywania produktów wrażliwych na wilgoć, dzięki zastosowaniu środka suszącego. Szczelne drzwi zabezpieczają przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Kontrolowane środowisko wewnątrz suszarki jest idealne do przechowywania materiałów referencyjnych, bibliotek próbek, wzorców metalograficznych, próbek tytoniu i DNA.
Panele wykonane ze szkła borokrzemowe 3.3, suszarki wyposażone w 4 półki ze stali nierdzewnej, tacę na środek suszący, higrometr i środek suszący. Możliwość stosowania maks. 26 półek. Suszarki można ustawiać jedna na drugiej.
| Ciężar: | 14 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 375 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. Liczba półek: | 26 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 150 °C |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Max. Obciążenie półek: | 10 kg |
| Min. odporność na temperaturę: | -70 °C |
| Numer artykułu producenta: | V 1841-07 |
| Odporność na temperaturę: | -70 ... 150 °C |
| Pojemność nominalna: | 51 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 310 mm |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 260 x 330 x 480 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 310 x 375 x 525 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 480 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 525 mm |