Suszarki, szkło borokrzemowe 3.3, Maxi 2-Vitrum
Treść:
1
Numer produktu:
6253315
Informacje dot. produktu "Suszarki, szkło borokrzemowe 3.3, Maxi 2-Vitrum"
Suszarki SICCO są odpowiednie do przechowywania lub suszenia wrażliwych na wilgoć produktów, dzięki wykorzystaniu żelu krzemionkowego. Szczelne drzwi zabezpieczają zawartość przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Kontrolowanie środowiska wewnątrz komory umożliwia przechowywanie materiałów referencyjnych, próbek, wzorców metalograficznych, próbek tytoniu i DNA.
Aluminiowa rama, panele ze szkła borokrzemowego 3.3. Dwie komory i dwoje drzwi. Wyposażone w cztery półki ze stali nierdzewnej, dwie tace, dwa higrometry i cztery kółka. Możliwość stosowania maks. 17 półek na komorę.
- Drzwi z magnetycznym zamknięciem i gumową uszczelką
- 4 kółka (w tym 2 kółka z hamulcem)
- Wyposażone w elektroniczny higrometr
- Półki wykonane ze stali nierdzewnej, z regulacją wysokości
- Półki teleskopowe
| Ciężar: | 42 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 540 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 580 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba komór: | 2 |
| Maks. Liczba półek: | 34 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 150 °C |
| Max. Obciążenie półek: | 30 kg |
| Min. odporność na temperaturę: | -70 °C |
| Numer artykułu producenta: | V 1845-07 |
| Odporność na temperaturę: | -70 ... 150 °C |
| Pojemność nominalna: | 156 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 495 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 560 mm |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 495 x 540 x 500 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 580 x 1,150 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1150 mm |