Suszarki próżniowe serii VDL
Treść:
1
Numer produktu:
4705646
Informacje dot. produktu "Suszarki próżniowe serii VDL"
Do delikatnego, szybkiego suszenia bez pozostałości, inkrustacji i utleniania.
- Bezpośrednie przekazywanie ciepła przez duże płyty termoprzewodzące
- Sterowany programowo nadzór nad suszeniem z automatyczną wentylacją po zakończeniu procesu
- Wewnętrzny rejestrator danych, wartości pomiarowe mogą być odczytywane w otwartym formacie przez USB
- Przyłącze gazu obojętnego
- Odporny na uderzenia, mocowany sprężyście panel z bezpiecznego szkła
- Duże okno podglądu
- Aluminiowe stojaki do rozbudowy, możliwość indywidualnego ustawienia
- Interfejs Ethernet
- Dla łatwopalnych rozpuszczalników
- Zgodność ATEX dla urządzeń: EX II 2/3/- G IIB T3 Gb/Gc/-X
- Intuicyjny sterownik z ekranem dotykowym i graficznym wyświetlaczem ciśnienia i temperatury
- Urządzenie do kontroli ciśnienia dla ogrzewania aktywowanego od < 100 mbar
| Ciężar: | 158 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 460 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 581 mm |
| Maks. Napięcie: | 120 V |
| Maks. Temperatura: | 110 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 6 |
| Materiał wkładki: | Aluminium |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 1.6 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9630-0015 |
| Pojemność nominalna: | 119 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (100 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 506 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 743 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+9 ... 110 °C |
| Temperatura min.: | +9 °C |
| Typ: | VDL 115 |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 506 x 460 x 506 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 743 x 581 x 942 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 506 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 942 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 120 V, 50/60 Hz |