Suszarki próżniowe, Vacuum 2
Treść:
1
Numer produktu:
9042003
Informacje dot. produktu "Suszarki próżniowe, Vacuum 2"
Wytrzymałe ściany o grubości 25 mm, silikonowa uszczelka, zawór próżniowy (0 do 760 mm Hg).
- Wyposażone w przezroczyste, akrylowe panele, dzięki czemu zawartość jest widoczna z zewnątrz
- Antypoślizgowe gumowe nóżki
- Regulowana wysokość półek
- Próżnia do 0,0001 Torr
- Dwa zawory igłowe o śred. zewn. 9.0 mm
- Standardowo wyposażone w 3 półki (możliwość wyposażenia w maks. 5 półek)
| Ciężar: | 18 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 300 mm |
| Maks. Liczba półek: | 5 |
| Max. Obciążenie półek: | 9 kg |
| Nadaje się do stosowania w próżni: | Tak |
| Numer artykułu producenta: | V 1880-08 |
| Pojemność nominalna: | 25 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 300 mm |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 260 x 260 x 360 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 300 x 300 x 440 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 360 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 440 mm |