Suszarki próżniowe, VO
Treść:
1
Numer produktu:
4663352
Informacje dot. produktu "Suszarki próżniowe, VO"
Niezawodne, wygodne i energooszczędne - tak właśnie działa dziś suszenie próżniowe. Oddzielnie regulowane i bezpośrednio ogrzewane półki zapewniają precyzyjną regulację temperatury, a dzięki cyfrowemu sterowaniu ciśnieniem zawartość komory jest delikatnie suszona z wysoką prędkością.
Wariant TwinDISPLAY: ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com
Zakres dostawy: Suszarka próżniowa, 1 aluminiowa półka termiczna, certyfikat kalibracji (dla 160°C, 20 mbar), oprogramowanie AtmoCONTROL
- Drzwi ze szkła bezpiecznego z szybą pancerną po stronie wewnętrznej i osłoną przeciwodpryskową po stronie zewnętrznej
- Cyfrowa regulacja ciśnienia
- Bezpośrednio ogrzewane i indywidualnie regulowane półki
- Zawiera 2 miejsca na półki
- Opcjonalnie: Obudowa podstawy pompy i energooszczędna pompa próżniowa
Wariant TwinDISPLAY: ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com
Zakres dostawy: Suszarka próżniowa, 1 aluminiowa półka termiczna, certyfikat kalibracji (dla 160°C, 20 mbar), oprogramowanie AtmoCONTROL
| Ciężar: | 55 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 250 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 400 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 2 |
| Materiał wkładki: | Aluminium |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Moc znamionowa: | 820 W |
| Numer artykułu producenta: | VO29 |
| Pojemność nominalna: | 29 l |
| Próżnia końcowa: | 0.01 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 385 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 550 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | VO29 |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 385 x 250 x 305 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 550 x 400 x 607 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 305 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 607 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |