Suszarki, PMMA/szkło, Star-Thermo
Treść:
1
Numer produktu:
9042640
Informacje dot. produktu "Suszarki, PMMA/szkło, Star-Thermo"
Wewnątrz nowych suszarek SICCO Star-Thermo z integralnym ogrzewaniem można przechowywać próbki i produkty w stałej temperaturze. Zakres pracy suszarek od +5 °C powyżej temp. otoczenia do +60 °C. Wentylator w tylnej części suszarek zasysa powietrze z wnętrza i kieruje je na spiralny element grzewczy. Następnie powietrze wraca do wnętrza suszarek. Taka cyrkulacja powietrza pozwala równomiernie rozprowadzić ciepło w suszace. Panele z dwustopniową izolacją cieplną (wewn. szkło, zewn. PMMA). Wyposażone w cztery półki z PMMA. Możliwość stosowania maks. 26 półek. Zintegrowany element grzewczy (850 W) z czujnikiem temp. i cyrkulacją powietrza.
| Ciężar: | 16 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 420 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. Liczba półek: | 26 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Max. Obciążenie półek: | 2.5 kg |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | V 1830-07 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 70 °C |
| Pojemność nominalna: | 42 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 310 mm |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 260 x 330 x 480 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 310 x 420 x 630 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 480 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 630 mm |