Suszarki, PMMA, Star
Treść:
1
Numer produktu:
9042651
Informacje dot. produktu "Suszarki, PMMA, Star"
Odpowiednie do bezpiecznego przechowywania produktów wrażliwych na wilgoć, dzięki zastosowaniu środka suszącego. Szczelne drzwi zabezpieczają przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Kontrolowane środowisko wewnątrz suszarki jest idealne do przechowywania materiałów referencyjnych, bibliotek próbek, wzorców metalograficznych, próbek tytoniu i DNA.
Zawierają 4 przezroczyste akrylowe półki, tacę, higrometr i środek suszący, możliwość stosowania maks. 26 półek.
- Wykonane z wytrzymałej aluminiowej ramy z akrylowymi panelami
- Drzwi z magnetycznym zamknięciem i gumową uszczelką
- Antypoślizgowe gumowe nóżki
- Czytelny elektroniczny higrometr cyfrowy wyświetlający temperaturę i wilgotność
- Półki wykonane z akrylu, z regulacją wysokości
- Półki teleskopowe
- Prowadnice wykonane z PA/włókna szklanego (bez zawartości metali)
- Prowadnice z numeracją poziomu
| Ciężar: | 7 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 375 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. Liczba półek: | 26 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | PMMA |
| Max. Obciążenie półek: | 10 kg |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | V 1871-07 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 70 °C |
| Pojemność nominalna: | 51 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 310 mm |
| Typ: | Star |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 260 x 330 x 480 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 310 x 375 x 525 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 480 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 525 mm |