Suszarki, PMMA, Star-Protect
Treść:
1
Numer produktu:
6901030
Informacje dot. produktu "Suszarki, PMMA, Star-Protect"
Odpowiednie do bezpiecznego przechowywania produktów wrażliwych na wilgoć, dzięki zastosowaniu środka suszącego. Szczelne drzwi zabezpieczają przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Kontrolowane środowisko wewnątrz suszarki jest idealne do przechowywania materiałów referencyjnych, bibliotek próbek, wzorców metalograficznych, próbek tytoniu i DNA.
Posiadają akrylowe, pomarańczowe panele redukujące dostęp światła i chroniące przed promieniowaniem UV. Zawierają 4 półki wykonane z akrylu, tacę, higrometr i środek suszący. Możliwość ustawiania jedna na drugiej, możliwość stosowania maks. 26 półek.
| Ciężar: | 7 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 375 mm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Maks. Liczba półek: | 26 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | PMMA |
| Max. Obciążenie półek: | 10 kg |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | V 1879-07 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 70 °C |
| Pojemność nominalna: | 51 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 310 mm |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 260 x 330 x 480 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 310 x 375 x 525 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 480 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 525 mm |