Suszarki, PMMA, Star-Horizontal
Treść:
1
Numer produktu:
6800632
Informacje dot. produktu "Suszarki, PMMA, Star-Horizontal"
Odpowiednie do bezpiecznego przechowywania produktów wrażliwych na wilgoć, dzięki zastosowaniu środka suszącego. Szczelne drzwi zabezpieczają przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Kontrolowane środowisko wewnątrz suszarki jest idealne do przechowywania materiałów referencyjnych, bibliotek próbek, wzorców metalograficznych, próbek tytoniu i DNA.
Możliwość wyposażenia suszarki w 13 półek. Prowadnice wykonane z PA/włókna szklanego (bez zawartości metali). Prowadnice posiadają numerację.
| Ciężar: | 7 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 375 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. Liczba półek: | 13 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | PMMA |
| Max. Obciążenie półek: | 1.5 kg |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | V 1899-07 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 70 °C |
| Pojemność nominalna: | 51 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 480 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 525 mm |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 480 x 330 x 260 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 525 x 375 x 340 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 340 mm |