Suszarki, PMMA, Star-Big
Treść:
1
Numer produktu:
6300334
Informacje dot. produktu "Suszarki, PMMA, Star-Big"
Wyposażone w dwie wyjmowane i regulowane półki ze stali nierdzewnej. Możliwość stosowania maks. 8 półek.
| Ciężar: | 18 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 540 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 580 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. Liczba półek: | 8 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | PMMA |
| Max. Obciążenie półek: | 30 kg |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | V 1896-07 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 70 °C |
| Pojemność nominalna: | 156 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 445 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 560 mm |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 445 x 540 x 500 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 580 x 560 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 560 mm |