Suszarki, PC, Star-Antistatik
Treść:
1
Numer produktu:
6204393
Informacje dot. produktu "Suszarki, PC, Star-Antistatik"
Aluminiowa rama, panele z poliwęglanu zdolnego do rozpraszania ładunku elektrycznego. Wyposażone w cztery półki ze stali nierdzewnej, tacę i higrometr. Możliwość stosowania maks. 26 półek. Wszystkie materiały użyte w suszarce mają zdolność odprowadzania ładunku elektrycznego po przyłączeniu przewodu uziemiającego (umieszczona z tyłu śruba M6).
| Ciężar: | 7 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 375 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. Liczba półek: | 26 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | PC |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | V 1910-07 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 70 °C |
| Pojemność nominalna: | 51 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 310 mm |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 260 x 330 x 480 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 310 x 375 x 525 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 480 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 525 mm |