Suszarki Heratherm™ General Protocol, z konwekcją grawitacyjną
Treść:
1
Numer produktu:
9534156
Informacje dot. produktu "Suszarki Heratherm™ General Protocol, z konwekcją grawitacyjną"
Piece Thermo Scientific™ Heratherm™ General Protocol są idealne do rutynowej, codziennej pracy, zapewniając idealne rozwiązanie w zakresie ogrzewania i suszenia dla Twoich zastosowań.
- Niskie zużycie energii
- Wbudowany timer
- Doskonały stosunek powierzchni użytkowej do objętości
- Wewnętrzne komory wykonane z odpornej na korozję stali nierdzewnej z zaokrąglonymi narożnikami ułatwiającymi czyszczenie
- Duży, czytelny próżniowy wyświetlacz fluorescencyjny
- Proste, mikroprocesorowe sterowanie za pomocą przycisków dotykowych
- Drzwi można odchylić o ponad 180°, co ułatwia dostęp do urządzenia
- Automatyczny system alarmowy nadmiernej temperatury chroniący próbki
- Wylot spalin może być wykorzystany jako port dostępu dla zewnętrznego czujnika temperatury
- Wszystkie piece Heratherm™ są standardowo wyposażone w interfejs danych RS232
- Modele z konwekcją grawitacyjną zostały zaprojektowane w celu ochrony delikatnych próbek, oferując jednocześnie jednorodność temperatury ±4 °C i stabilność temperatury ±0,4 °C przy 150 °C
- Blokowane kółka ułatwiają przemieszczanie i zapewniają stabilność (tylko modele podłogowe)
| Ciężar: | 136 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 590 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 770 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 39 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 2400 W |
| Numer artykułu producenta: | 51029328 |
| Pojemność nominalna: | 419 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 600 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 778 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+10 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ: | OGS400 |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 600 x 590 x 1,335 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 778 x 770 x 1,545 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1335 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1545 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |