Suszarki Heratherm™ Advanced Protocol, z konwekcją mechaniczną
Treść:
1
Numer produktu:
9534157
Informacje dot. produktu "Suszarki Heratherm™ Advanced Protocol, z konwekcją mechaniczną"
Suszarki Thermo Scientific™ Heratherm™ Advanced Protocol posiadają wszystkie zalety serii Heratherm™ General Protocol. Ponadto oferują dodatkowe funkcje, zapewniające jeszcze większą elastyczność, dokładność i niezawodność pracy.
Suszarki Thermo Scientific™ Heratherm™ Advanced Protocol posiadają wszystkie zalety serii Heratherm™ General Protocol. Ponadto oferują dodatkowe funkcje, zapewniające jeszcze większą elastyczność, dokładność i niezawodność pracy.
- Wyrafinowany minutnik rozszerza opcje automatyzacji dostępne dla użytkownika: włączenie lub wyłączenie po zadanym czasie, cykliczny minutnik tygodniowy lub uruchamianie sterowane zegarem 24-godzinnym
- Najwyższy poziom jednorodności temperatury
- Wyjątkowo niskie zużycie energii
- Regulowana prędkość wentylatora dla aplikacji związanych z przepływem powietrza
- Programowalny sterownik dla szybkości zmian (ramp) i utrzymywania temperatury. Możliwość zapisania do 10 programów z 10 oddzielnymi krokami, a także z elektronicznym sterowaniem szybkości wentylatora oraz stopnia otwarcia kominka
- Port dostępu umożliwia wprowadzenie z zewnątrz czujników do niezależnego monitorowania pracy suszarki
- Proste procedury kalibracji zapewniające dokładność utrzymywania temperatury
- Funkcja "boost" umożliwia szybkie podgrzanie
- Wyrafinowany minutnik rozszerza opcje automatyzacji dostępne dla użytkownika: włączenie lub wyłączenie po zadanym czasie, cykliczny minutnik tygodniowy lub uruchamianie sterowane zegarem 24-godzinnym
- Najwyższy poziom jednorodności temperatury
- Wyjątkowo niskie zużycie energii
- Regulowana prędkość wentylatora dla aplikacji związanych z przepływem powietrza
- Programowalny sterownik dla szybkości zmian (ramp) i utrzymywania temperatury. Możliwość zapisania do 10 programów z 10 oddzielnymi krokami, a także z elektronicznym sterowaniem szybkości wentylatora oraz stopnia otwarcia kominka
- Port dostępu umożliwia wprowadzenie z zewnątrz czujników do niezależnego monitorowania pracy suszarki
- Proste procedury kalibracji zapewniające dokładność utrzymywania temperatury
- Funkcja "boost" umożliwia szybkie podgrzanie
| Ciężar: | 136 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 590 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 770 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 39 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Moc znamionowa: | 2400 W |
| Numer artykułu producenta: | 51029331 |
| Pojemność nominalna: | 396 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,3 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 600 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 778 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+10 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ: | OMH400 |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 600 x 590 x 1,335 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 778 x 770 x 1,545 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1335 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1545 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |