Surface probe, thermocouple Type K
Treść:
1
Numer produktu:
6322017
Informacje dot. produktu "Surface probe, thermocouple Type K"
| Długość: | 130 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Klasa dokładności: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6010-0573 |
| Temperatura: | -65 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | -65 °C |
| Typ czujnika: | Sonda powierzchniowa |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (Ø x dł.): | 10 x 130 mm |
| Ø: | 10 mm |