Surface probe, thermocouple, Lemo connection | Type: TPN 380
Treść:
1
Numer produktu:
4704977
Informacje dot. produktu "Surface probe, thermocouple, Lemo connection | Type: TPN 380"
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Klasa dokładności: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 800 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1341-0720 |
| Temperatura: | -50 ... 800 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | TPN 380 |
| Typ sondy: | Termopara |
| Wtyk złącza: | Lemo |
| Wymiary (Ø x dł.): | 15 x 300 mm |
| Ø: | 15 mm |