: Surface probe Type K -40...+900°C 130x8,0 mm, cl.1, mineralisolated, with handle
Treść:
1
Numer produktu:
6254544
Informacje dot. produktu ": Surface probe Type K -40...+900°C 130x8,0 mm, cl.1, mineralisolated, with handle"
| Długość: | 130 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Klasa dokładności: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 900 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6910-0014 |
| Temperatura: | -40 ... 900 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ czujnika: | Sonda powierzchniowa |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (Ø x dł.): | 8 x 130 mm |
| Ø: | 8 mm |