: X-Wipes fleece roll roll with 40 towel units
Treść:
1
Numer produktu:
6310169
Informacje dot. produktu ": X-Wipes fleece roll roll with 40 towel units"
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Materiał: | Włóknina |
| Numer artykułu producenta: | 980 557/5 |
| Opakowanie: | Rolka po 40 |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 200 x 300 mm |
| Zawartość VP: | 40 |