Surface disinfecting tissues, Schülke wipes 70, polyester
Schülke & Mayr GmbH
Treść:
70
Numer produktu:
6253125
Informacje dot. produktu "Surface disinfecting tissues, Schülke wipes 70, polyester"
| Długość: | 280 mm |
|---|---|
| Materiał: | polyester |
| Numer artykułu producenta: | 70003345(119505) |
| Opakowanie: | Rolka po 70 |
| Szerokość: | 230 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 230 x 280 mm |
| Zawartość VP: | 70 |