: Stativklemme mit Muffe Zinkdruckguss pulverbeschichtet, Korkeinlage, 20-40mm Spannweite
Treść:
1
Numer produktu:
6053908
Informacje dot. produktu ": Stativklemme mit Muffe Zinkdruckguss pulverbeschichtet, Korkeinlage, 20-40mm Spannweite"
| Maks. szerokość mocowania: | 40 mm |
|---|---|
| Materiał: | Odlew cynkowy |
| Min. rozpiętość: | 20 mm |
| Numer artykułu producenta: | 2650 |
| Rodzaj powłoki: | malowany proszkowo |
| UNSPSC: | 30-19-15-02 |
| Zakres zacisku: | 20 ... 40 mm |
| Z rękawem: | Tak |