Super cienkie podświetlacze slimlite plano
Treść:
1
Numer produktu:
6270828
Informacje dot. produktu "Super cienkie podświetlacze slimlite plano"
Supercienkie podświetlacze, jedynie 8 mm grubości, z wbudowanym akumulatorkiem. Oświetlenie LED imitujące światło dzienne (ok. 5000 K). Dotykowy wyłącznik, regulator siły światła, skala w cm oraz calach. Opcjonalne zasilanie sieciowe lub na baterie. Akumulator litowo-jonowy: 1050 mA. Zasilacz sieciowy/ładowarka w zestawie.
| Depth illuminated area: | 160 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 mm |
| Illuminated area (WxD): | 220 x 160 mm |
| Lampa: | LED |
| Numer artykułu producenta: | 2453 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Szerokość: | 290 mm |
| Width illuminated area: | 220 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 290 x 200 x 8 mm |
| Wysokość: | 8 mm |