Strzykawki do małych dawek Omnifix®-F, 3-częściowe
Treść:
100
Numer produktu:
6322844
Informacje dot. produktu "Strzykawki do małych dawek Omnifix®-F, 3-częściowe"
- Wykonany z polipropylenu/polistyrenu, wysoce przezroczysty korpus
- Trwałe oznaczenia, idealna czytelność
- Bezpieczna blokada tłoka
- Łatwa aspiracja do maksymalnej objętości
- Tłok z z podwójnym pierścieniem uszczelniającym do powolnego zasysania i wstrzykiwania: wykonana z materiału syntetycznego niezawierającego naturalnego lateksu
- Minimalna objętość resztkowa
- Nie zawiera lateksu ani PCW
- Pakowane pojedynczo w sterylne opakowanie
Typ Solo bez igły, stożek Luer zgodny z EN ISO 7886-1
.Typ Duo z igłą bi-packed, stożek Luer zgodny z EN ISO 7886-1, EN ISO 7864 i DIN 13097.
| Igła: | z |
|---|---|
| Materiał korpusu: | PP |
| Materiał tłoka: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 9161465V |
| Opakowanie: | Pakowane pojedynczo |
| Podziałka: | 0.01 ml |
| Pojemność nominalna: | 1 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Stopniowanie kolorów: | Czarny |
| Typ: | Omnifix®-F Duo |
| Typ końcówki: | Luer slip centryczny |
| UNSPSC: | 41-12-20-02 |
| Wskaźnik: | 25 G | 0.5 x 16 mm |