Strzykawki do małych dawek Injekt®-F, 2-częściowe
Treść:
100
Numer produktu:
6265337
Informacje dot. produktu "Strzykawki do małych dawek Injekt®-F, 2-częściowe"
- Wykonane z polipropylenu/polietylenu
- Zielony tłok, wysoce przezroczysty korpus,
- Czarna podziałka o wysokim kontraście, trwałe oznaczenie, idealna czytelność
- Wypustka na czole tłoka: Redukuje objętość resztkową i minimalizuje niepotrzebną utratę leku
- Bezpieczna blokada tłoka, łatwa aspiracja do maksymalnej objętości
- Nie zawiera oleju silikonowego
- Centryczny stożek Luer
- Nie zawiera lateksu ani PCW
- Pakowane pojedynczo w sterylne opakowanie
Typ Solo bez igły, stożek Luer zgodny z EN ISO 7886-1.
Typ Duo z igłą bi-packed, stożek Luer zgodny z EN ISO 7886-1, EN ISO 7864 i DIN 13097.
| Igła: | z |
|---|---|
| Materiał korpusu: | PP |
| Materiał tłoka: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 9166033V |
| Opakowanie: | Pakowane pojedynczo |
| Podziałka: | 0.01 ml |
| Pojemność nominalna: | 1 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Stopniowanie kolorów: | Czarny |
| Typ: | Injekt®-F Duo |
| Typ końcówki: | Luer slip centryczny |
| UNSPSC: | 41-12-20-00 |
| Wskaźnik: | 25 G | 0.5 x 16 mm |