Stożkowe probówki wirówkowe Nunc EZ Flip 15 i 50 ml
Treść:
500
Numer produktu:
4679495
Informacje dot. produktu "Stożkowe probówki wirówkowe Nunc EZ Flip 15 i 50 ml "
Zintegrowane szczelne zamknięcie na zawiasach zapobiega zanieczyszczeniom krzyżowym i zagubionym zamknięciom oraz umożliwia otwieranie i zamykanie jedną ręką. Klarowany polipropylen łączy odporność chemiczną i tolerancję na wysokie prędkości. Probówki mają ergonomiczny kształt i są kompatybilne z każdym rotorem wirówki o stałym kącie lub obrotowym. Z podziałką i białym obszarem do pisania. Probówki nie zawierają RNAzy/DNAzy, posiadają klasę USP VI, nie zawierają pirogenów, nie są toksyczne i są szczelne.
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 9500 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 362696NS |
| Opakowanie: | Opakowanie zbiorcze |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wymiary (Ø x wys.): | 30 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 30 mm |