: Tank with lid 42 Liter, PP rectangular
Treść:
1
Numer produktu:
9301074
Informacje dot. produktu ": Tank with lid 42 Liter, PP rectangular"
| Głębokość: | 300 mm |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 14200-0015 |
| Pojemność nominalna: | 38 l |
| Szerokość: | 457 mm |
| UNSPSC: | 24112902 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 457 x 300 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Z pokrywą: | Tak |